Facebook FanBox

SP Facebook

Proiecte structurale

I
n prezent, la Scoala Postliceala Sanitara Fundeni, se implementeaza urmatoarele 2 proiecte structurale:

o Program multiregional de imbunatatire a tranzitiei de la scoala la viata activa pentru elevii din scolile sanitare (01 septembrie 2010 - 31.08.2013)
o S.O.S. Sectorul Medical! Proiect pilot pentru eficientizarea practicii si insertiei, corelat cu campanii nationale de promovare, orientare si consiliere, in scopul reducerii deficitului de personal medical (04 ianuarie 2010 - 31 decembrie 2012)

De asemenea, s-a incheiat implementarea urmatoarelor 2:
o NURSING - Convergenta pregatirii preuniversitare medicale cu viata activa
o HEVI (2008 - 2010)

Achizitii

Invitatie - Participare la achizitia de servicii de promovare prin campanie media - ID 61327

Caiet Sarcini Servicii Hoteliere si Restaurant Poiana Brasov - ID 61327

Solicitare Oferta Pret Servicii Hoteliere si Restaurant - ID 61327

Formulare Achizitii Servicii Hoteliere - ID 61327

Anunt procedura achizitie servicii hoteliere si restaurant, schimb de experienta, Craiova 19-21 Aprilie 2013

Invitatie Participare Achizitie Servicii Hoteliere Si Restaurant Craiova 2013

Formulare de completat pentru ofertant

Caiet De Sarcini achizitie servicii hoteliere si restaurant Craiova 2013

Anunt procedura achizitie servicii hoteliere si restaurant, schimb de experienta, Arad 23-26 Mai 2013

Anunt lansare procedura

Caiet de sarcini

Dormulare de completat pentru ofertant

Anunt procedura achizitie servicii hoteliere si restaurant, schimb de experienta, Bucuresti 4-7 Iulie 2013

Caiet sarcini - sesiune Bucuresti

Anunt scoala

Formulare de completat pentru ofertant

Eliberari diplome

Diplomele de absolvire se elibereaza de luni pana joi intre orele 11:00-13:00.

Va rugam sa aveti asupra dumneavostra diploma de Bacalaureat in original si sa achitati la casierie taxa de 100 lei.

Multumim!

Nota: Daca contravaloarea taxei pentru eliberarea diplomei se plateste online, va puteti prezenta la secretariat pentru ridicarea acestei dupa 48 de ore din momentul efectuarii platii.

Raport intermediar de evaluare a campaniei media

in cadrul proiectului "Program multiregional de imbunatatire a tranzitiei de la scoala la vita activa pentru elevii din scolile sanitare" - Proiect Cofinantat din Fondul Social European prin Programul operational Sectorial Dezvoltarea resurselor umane 2007 - 2011 "Investeste in Oameni!" conform contractului POSDRU/90/.2.1/S/61327, in aria eligibila din Romania, in perioada 20 Octombrie 2011 - 30 Octombrie 2011.

Read more...