Facebook FanBox

SP Facebook

IN ATENTIA ELEVILOR!

Elevii Scolii Postliceale Sanitare”Fundeni” care au finalizat anul I si II BUGET, indiferent de specialitate, sunt rugati, ca in intervalul 01-12 Septembrie 2016 sa depuna la Secretariatul scolii, o cerere de inscriere pentru anul scolar urmator de studii( anul II, respectiv anul III).

Elevii Scolii Postliceale Sanitare”Fundeni” care au finalizat anul I si II TAXA, indiferent de specialitate sunt rugati, ca in intervalul 01-12 Septembrie 2016 sa achite la Casieria scolii, prima rata ( 800roni)  si sa incheie Contract de inscriere in anul urmator de studii ( anul II, respectiv anul III).

Elevii care nu vor respecta termenele si conditiile impuse nu vor fi admisi ca inscrisi in anul urmator de studii!